Gron magazín Zpět do magazínu

Jídelní stůl nejen v jídelně pro Vaše dobré jídlo

12.12.2018

Jídelní stoly jsou základem každé jídelny. A nejen v jídelně, často spojíme kuchyň s místem pro společné stolování. Jídelní stůl, který se Vám bude líbit a zapadne do interiéru, bude základem pro společné stolování a dobré jídlo. Vyberte si u nás z jídelních stolů mnoha rozměrů i designových provedení. Moderní spojení kovu a skla nebo dáte přednost masivu? Je to jen na Vás.

Dopřejte si u společného domácího stolování pohodlí. K tomu Vám kvalitní jídelní stůl pomůže, abyste si jídlo vychutnali, měli dostatek prostoru kolem a také aby stůl vhodně doplnil interiér. Ať máte vyhrazenou samostatnou jídelnu nebo stolujete v kuchyni, máme řešení pro každého. Moderní jídelní stoly velké i malé, z poctivého masivního dřeva nebo moderní ve spojení kovu a skla. Vyberte si sami.

Jídelní stoly kulaté, velké, z masivu a... všechny další

U nás máte nabídku jídelních stolů vskutku rozmanitou. Můžete dát přednost jídelnímu stolu z masivu, který je vyroben z nejkvalitnějšího masivního dřeva a to buď coby celomasivní nebo ve spojení s kovem, což působí rovněž efektně a stylově. Nebo si můžete pořídít moderní jídelní stůl z leštěného chromu a deskou ze skla. Zvolit si můžete také podle velikosti (a tedy podle počtu osob) – máme stoly pro dva stejně jako pro 8 osob. Rovněž máte na výběr i tvar, kulatý nebo obdélníkový, případně čtvercový. Možností je tedy mnoho, jídelní stoly jsou Vám k dispozici v mnoha provedeních.

Slaďte jídelní stůl s náladou v interiéru

Jednoduše lze říci, že světlé provedení jídelního stolu se bude více vyjímat v prostorných prosvětlených jídelnách, menší a tmavší stůl se bude hodit třeba do menší kuchyně. Není to však pravidlo, lze experimentovat a například záměrně do světlého prostoru pořídit tmavý stůl, který vytvoří kontrast. Každopádně do světlých prostor se bude hodit bílá či světlé dřevo, které dotváří pocit lehkosti a prostoru. Masivní jídelní stoly volme zejména tam, kde i okolní zařízení tvoří převážně dřevo a rustikální nábytek s nádechem historie. Tam by se moderní stůl z kovu a skla nehodil. Mysleme na to, aby jídelní stůl zapadl do interiéru a tvořil příjemné posezení nad dobrým jídlem. Nezapomeňte ani na židle do jídelny, které stolování stejně jako stoly udělají příjemné a pohodlné a měly by ladit ke zvolenému stolu.

Mohlo by Vás zajímat

Malý masivní jídelní stůl Enrico v tmavém dřevu
Velký jídelní stůl Esperanza z masivu a chromovaném kovu
Designově stylový jídelní stůl Salvatore kulatý ze skla a kovu
Moderní jídelní stůl Manuel v bílém
Stylový jídelní stůl Elisabeth s nastavitelnou deskou až do 270 cm


Zpět do magazínu
Diskuze k článku
Gron magazín
Stylové dekorační...
Stylové dekorační...
Chcete darovat svým blízkým či přátelům něco originálního, kreativního a... více
Originální foto...
Originální foto...
Vánoce se pomalu opět blíží. Hledáte vhodný dárek, ale nechcete nic konvenčního,... více
S kvalitní matrací k...
S kvalitní matrací k...
Abychom si pořádně odpočinuli, je třeba dostatek spánku. A spánek musí být... více

Zobrazit další články